Program mini z Varadera

Pro ty, kteří se rozhodli trávit svoji dovolenou ve Varaderu a touží alespoň na pár dní uniknout z rezortu a poznat opravdovou Kubu, tady mají tu nejlepší příležitost se s námi vydat na čtyřdenní výlet po nejlepších místech západní Kuby.

Během výletu máte možnost nejen obdivovat krásy kubánské přírody, ale i nahlédnout do života místních lidí či ochutnat tradiční kuchyni.

 

Program výletu

1. den

Po snídani odjezd z vašeho hotelu ve Varaderu přes Havanu, kde se projdeme Starým městem a po té pokračujeme do Vinales, kde se ubytujeme v casa particular.

2. den

Po snídani jež je v ceně se projedeme Národním Parkem Vinales a pokračujeme přes město Pinar del Rio, kde máte možnost navštívit manufakturu na doutníky (v závislosti na provozu fabriky). Dále pokračujeme přes oblast Soroa, kde můžete navštívit tamní botanickou zahradu. Po příjezdu do Havany se ubytujete v casa particulares.

3. den

Po snídani jež je v ceně odjíždíme z Havany přes město Cienfuegos do Trinidadu, kde se projdeme historickou částí města , ubytování v casa particulares. Máte ještě možnost zajít na hudební vystoupení (není v ceně).

4. den

Po snídani jež je v ceně  odjíždíme přes Zátoku Sviní zpět do Varadera. V Zátoce Sviní máte možnost navštívit krokodýlí farmu, ochutnat krokodýlí maso a další místní speciality (není v ceně) či se vydat na prohlídku makety indiánské vesnice předkolumbovských indiánů.

 

 

Cenové rozpětí

 

počet platících Cena za osobu Celková cena
2 640 € 1280 €/ 2 osoby
3 510 € 1530 €/ 3 osoby
4 390 € 1560 €/ 4 osoby

(V termínech od 15.12.2019 do 15.1.2020 se cena uváděná na osobu navyšuje o 15%)


 

Cena zahrnuje

  • dopravu do zmiňovaných destinací (viz program)
  • asistence průvodce
  • 3x nocleh v soukromí (casa particulares – dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením)
  • 3x snídani v casa particulares

Cena NEzahrnuje

  • cestovní pojištění
  • vstupní poplatky
  • vše ostatní, jež není uvedeno v ceně
V případě, že Vás tato nabídka zaujala a počet cestujících vaší skupiny je již kompletní, můžete v následujícím formuláři poptat program. Máte-li zájem o uvedený program, ale chybí Vám spolucestující tak se můžete obrátit do naší sekce sháním spolucestující.

 

Přečtěte si více o průběhu dovolené a rozsahu služeb.

 

Poptat program

Výběr zájezdu*
Vaše jméno a příjmení*
Váš email*
Telefon
Počet osob*
Termín od
Doplňující údaje

Opište prosím text captcha