Potápění

Nově máme v nabídce zájezd s potápěním/šnorchlováním.

Potápění

V poslední době velmi oblíbená oblast turistické aktivity na Kubě a dovolím si tvrdit, že právem, jelikož zdejší lokality nabízejí potápěčům opravdový zážitek. Díky své rozmanitosti zdejších vod láká návštěva Kuby za účelem potápění stále více nadšenců z celého světa. V této oblasti jsem vám schopen nabídnout zajištění jak individuálního potápění, tak i organizovaných zájezdů pro skupiny osob, a to včetně zajištění několikadenního pobytu na otevřeném moři spojeného s potápěním. Potápěni pro vás zajistím na těch nejvybranějších místech po celé Kubě včetně přilehlých ostrovů, jelikož spolupracuji s několika profesionálně vybavenými firmami pro podnikání tohoto druhu na území Kuby. Díky tomu vám mohu zařídit kompletní realizaci vaší dovolené za účelem potápění včetně ubytování, transféru, zapůjčení kvalitní potápěčské výstroje a to vše pod dohledem zkušených profesionálů s dlouholetou praxí v tomto oboru. Tady je třeba podotknout, že cenově nejvýhodněji vás rozhodně vyjde zakoupení celého balíku pro skupinu osob.

Doporučuji dát dohromady alespoň osm osob a dostanete se na podstatně přijatelnější cenu, než při realizaci celého zájezdu při individuálním nebo malém počtu osob. Pro ty co nemají hluboko do kapsy je možné zařídit pronájem lodi se zkušenou obsluhou a nemusíte se z každého ponoru vracet na pevninu. Můžete tak strávit na otevřeném moři tolik dní, na kolik se budete cítit. Na lodi máte k dispozici vše potřebné vybavení na potápění, včetně personálu na obsluhu lodi, posádky i průvodce znalého lokalit k potápění. V případě, že byste rádi navštívili více míst najednou, třeba jenom na několik ponorů a pak zase jinam, není problém vám zajistit potápěčský okruh po celé Kubě. Berte však na vědomí, že ztratíte dost času i energie na přejezdech (ze západu Kuby na východ to je kolem 1200km).

Doporučuji se přijet podívat na jednu nebo více lokalit v přijatelné vzdálenosti od sebe a uvidíte, že budete chtít přijet alespoň ještě jednou. Nabídka je opravdu pestrá. Přes spousty mořských živočichů, korálů, jeskyně, potopené lodě až po krmení žraloků a nočního potápění. Rozhodněte si sami, o jaký druh potápění máte zájem a v závislosti na vaší představě vybereme lokality, které by vám mohly vyhovovat.

Potápěčské kurzy

Přijeďte si udělat bezvadnou dovolenou, z které si navíc odvezete mezinárodně uznávaný průkaz ACUC (úroveň kvalifikace PADI).

Nebojte se jazykové bariéry ani kubánských instruktorů. Kuba sice patří mezi rozvojové země, avšak služby pro turisty jsou na dobré úrovni. A co se týká potápění, tak budete překvapeni kvalifikací zdejších instruktorů a poskytovaného vybavení, které je díky zahraničním investorům podnikajících na území Kuby na mezinarodní úrovni. Projděte si postupně všechny rubriky poskytovaných služeb a vyberte si lokality, které chcete navštívit a v případě zájmu i místo, kde chcete absolvovat potápěčský kurz. Vše připravíme tak, abyste si mohli užívat dovolené a při tom absolvovat kurz potápění, při kterém vám mohu asistovat jako překladatel (mimo jiné jsem držitelem kvalifikace ADVANCED od PADI).

Základní kurzy:

  • Scuba Diver
  • Open Water
  • Advanced Rescue

v některých centrech je možné absolvovat kurzy:

  • Instruktor
  • První Pomoc
  • Oxigenacion

Služby a ceny se odvíjí dle lokality, kde a jaký kurz chcete absolvovat. Na základě vaší představy spočítám předběžnou cenu. V případě nejasností vás budu kontaktovat. Přejděte na odkazy a vyplňte kolonku „specifikace“.