Partneři a reference

Prostřednictvím tohoto formuláře nám můžete sdělit své dojmy, připomínky či náměty.

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Reference

Dědkovi 12/2018 – 01/2019

Ahoj Jirko. Mooooc děkujeme za naprosto úžasnou dovolenou na Kubě. Tvůj osobní přístup náš pobyt na tomto krásném místě na zemi povýšil na ten nejvyšší level. Zážitek, na který budeme na vždy vzpomínat. Už se na tebe i celou rodinku těšíme v Čechách. Všem zájemcům o pobyt na Kubě Jirku maximálně doporučuji!!!

 

Manželé Vopičkovi, 15 -16.4.2018

Jiřímu Formánkovi musíme moc poděkovat za krásný dvoudenní výlet Havana – Soroa -Viňáles. Předem jsme se domluvili na všem, již před cestou na Kubu,ale bylo to již na poslední chvíli.Přesto Jiří neodmítl a výlet s námi podnikl přesto ,že měl své starosti. Přejeme dětem- dvojčátkům hodně zdraví .
Moc jsme si to užili,vše klapalo,viděli jsme spoustu věcí,které v Čechách nezažijete-to se musí vidět.Komunisti by tam měli jezdit pravidelně,aby viděli, kam se nechá taková krásná země dotáhnout, kde nic legálně nefunguje pro obyčejné Kubánce.Buďme rádi ,kde žijeme.
Jirku Formánka doporučuji všem ,kteří chtějí poznat, jak se žije na Kubě a jak jekrásná.Opravdu super chlap.Příště chceme vidět více.
Varadero není Kuba.
Jirko ještě jednou díky,bylo to super.

 

Ales a Venda, leden-unor 2017

S Jirkou sme cestovali 17 dní (Havana-Vinales-Trinidad-Varadero), je to milý chlapík, se kterým je sranda, vše nám vysvětlil jak to chodí, staral se jestli nám nic nechybí a vše klape jak má, vozil nas svým krasným chevroletem, má vše dobře zařízené a domluvené, ubytování v casa particulares krásné a porce obrovské. Prostě jsme si to moc užili a vřele doporučujeme ostatním!!! Horhe, ješte jednou díky, byla to nejlepší dovolená!

 

Pavel a Zuzana, říjen-listopad 2015

Naše 10-ti denní poznávání Kuby jsme si díky referencím na internetu domluvili s Jirkou. Byla to správná volba, dovolená byla úžasná, poznali jsme zemi, kulturu i lidi. Všechno, co bychom napsali, je tu již napsáno. A se vším souhlasíme. Chcete-li poznat Kubu, nejezděte do Varadera. To se musí opravdu zažít, to se nedá popsat:-). Jirko, díky, díky moc!!!

 

Ivan, Ivana a kamarádi, březen 2015

Jirka Formánek nám nabídl program Varadero Mini na 4 dny. Je naprosto pravda, že Varadero není Kuba, Kuba začíná za branou. Doporučuji všem, kdo mají jen trochu cestovatelského ducha, odjet na Kubu s Jirkou. My jsme postupně navštívíli Pinar del Rio, Havanu, Trinidad a pokaždé jsme spali na privátu s rodinami. S Jirkou a jeho manželkou Glennys jsme se setkali v jeho domě poblíž Matanzasu a odtud začala naše neuvěřitelná cesta po Kubě. Už jen Jirkův dům je zážitek a Jirkovi komentáře upřesňují a vysvětlují důvody mnoha neuvěřitelných skutečností. Režim, který vládne v současnosti na Kubě nedává lidem mnoho možností k výdělku a na druhé straně Kubánci nevyužívají nekonečné úrodnosti jejich políček, které by jim mohly přinést tuny produktů, jen kdyby trochu chtěli. Při poměrech, které jsou neuvěřitelné jsou Kubánci nesmírně veselí a pohostinní. Dnes jsem se dočetl, že průměrný plat je 20 dolarů a plat policisty je 40 dolarů. To je pragmatický důvod, aby každý, kdo může za cokoliv žádat dolar, tak to dělá. Drobné podnikání bylo povoleno asi v r.2010 a tak je vše v plenkách. Pokud pojedete na Kubu hledat přírodní krásy, veselé lidi a příjemné klima, tak jste ve správné zemi a to vše tady je. V Pinar del Rio lze strávit klidně týden. Je tam v noci příjemně nížší teplota než u moře, takže se krásně spí a domácí se k nám chovali jako k vlastním. Přírodní scenerie jsou neskutečné a rostliny doslova bují na každém, jen trochu možném místě. Havana je dlouhý smutný příběh města, které je architektonicky překrásné, ale bohužel ve stavu před katastrofou. Mnoho budov je v dezolátním stavu a mnoho jich již spadnulo. Malé množství z toho je opraveno. Cienfuego a Trinidad jsou města, která žijí svým zvláštním způsobem života. Pomalu, rozvláčně, karibským způsobem. Večer ožívají centra mnoha atrakcemi, které jsou většinou zpoplatněné. Muzikanti jsou většinou doprovázeni tanečníky a všichni jsou skvělí. Jirka Formánek nám dělal průvodce nonstop, takže jste ušetřeni spousty triků pouličních prodejců a jiných omylů.Ve všech případech jsme dostali výklad o historii nebo účelu památek. Jirka mi promine, ale on již získal velký podíl mentality Kubánců a chod mnohých věcí je mu vlastní. My jsme se většinou nad spoustou věcí pozastavovali a Jirka se neomylně orientuje ve místním „zmatku“. Například v továrně na doutníky sedí „předčítač denního tisku“, který dělníku při práci předčítá ty správné noviny. Pokud mám shrnout celý zážitek z Kuby, tak 95% zážitků máme z výletu s Jirkou a během jednoho dne se z nás stala jedna velká rodina. Zážitky opravdu nelze vtěsnat do recenze. A tak Jirko, velké díky za výlet, vše klaplo a zažili jsme víc než jsme měli od Jirky slíbeno. My jsme krásně odpočinuli a zažili mnoho neuvěřitelných situací. Doufám, že se ještě uvidíme že jsem nabyl na Kubě naposledy.

Eva a spol,duben 2015

Kuba je nádherná, každý den překvapovala.Připojuji se k referenci Jardy a Majky, jen bych popisovala to co oni. Nemělo to chybu. Super super mucho mucho!! To se musí zažít,to se nedá vyprávět.Jirko,ještě jednou díky.

 

Jarda a Majka, únor 2014

Zdravíme všechny, kteří se rozhodují navštívit Kubu. Naše návštěva Kuby, únor 2014. Využili jsme nabídky Jirky Formánka, který žije se svou nádhernou ženou na Kubě několik let a nabízí služby v oblasti turistiky, po této nádherné zemi. S Jirkou jsme po prvním telefonickém kontaktu měli možnost, půl roku před odletem, se osobně sejít na jeho haciendě u Pardubic, kde tráví svůj případný pobyt v Čechách. Již na této schůzce jsme nabyli pocit naprosté důvěry v tohoto cestovatele. Jirka je upřímný, energický a zodpovědný člověk, který si svého klienta váží. Naše cestování po Kubě v jeho doprovodu bylo senzační a díky jeho znalosti španělštiny, mentality Kubánců, ověřených kontaktů a znalostí země i bezchybné, pohodové a velice zábavné. S Jirkou si domluvíte program takový, který Vám bude vyhovovat. Osobně jsme zvolili program poznávací s ubytováním v soukromí. Doporučujeme! Dle našeho názoru, trávit pobyt v turistické „rezervaci“ Varadero a občas vyrazit na výlet /i toto Jirka zajišťuje/, je škoda peněz. Kdo byl jenom ve Varaderu, nebyl na Kubě, nemá co vypravovat, nemá zážitky, nesrovná si v jakém blahobytu žijeme v Čechách, nepozná mentalitu a život prostého Kubánce, neobjeví plnou krásu kubánské přírody,neužije si legraci a radost ze života. To všechno jsme prožili za16 dní na cestách s Jirkou Formánkem a díky jeho osobě, povaze, znalostem, charakterem a přístupem ke klientům můžeme jenom doporučit. Vrátili jsme se nadšeni. Nic z toho co jsme napsali, není nadsázka ani pochlebování to jsou fakta, ale každý to má jinak. Všechny prožitky, poznání, přístup k životu je jenom o člověku samém, takže Jirko, DÍKY Jarda a Majka. Případné dotazy na kaspar@abk.cz

 

Liškovi, únor 2014

Báječná dovolená! Poznali jsme zemi, kulturu, lidi a krásně jsme si odpočinuli. To se nedá popsat, to se musí prožít ! www.cujb.com rozhodně stojí za to využít 🙂

 

Partneři

Náhled stránky stavební firmy Zajíc-Zborovský

Stavební firma Zajíc-Zborovský s.r.o.

Společnost Zajíc-Zborovský s.r.o. je progresivní firmou zabývající se novostavbami na klíč, rekonstrukcemi objektů, půdními vestavbami, zemními a výkopovými prácemi, zajištěním projektů a kompletní realizací staveb. Nabízí železobetonové konstrukce, oplocení, kompletní rekonstrukce bytových jader, včetně projektu a návrhu.

Jiří Formánek - zemní práce a montáž elektrických rozvodůZemní práce a montáž elektrických rozvodů
V dnešní době máme k dispozici několik výkonných strojů vhodných k realizaci nejen výkopových, ale i dalších zemních prací podle potřeb a přání zákazníka.